Bramy wjazdowe Katowice: Przegląd ofert producentów bram z obszaru Śląska.

Bramy wjazdowe stanowią bardzo ważny element ogrodzenia wokół nieruchomości mieszkalnej (posesji), jakim jest dom, ale także strefy przemysłowej, czyli firmy.
Zamawiając taką konstrukcję, należy ściśle dopasować ją do charakteru obiektu, lokalizacji, w jakiej on się znajduję oraz stylu jej wykonania, aby spełniała ona swoją istotną funkcję na lata.
Na przykładzie województwa śląskiego przyjrzyjmy się kilku ofertom lokalnych firm w tematyce
bramy wjazdowe Katowice , które zajmują się produkcją oraz montażem bram ogrodzeniowych, nawet wynajmem takich bram od dłuższego już czasu w tej branży.

Bramy wjazdowe Katowice: Na początek, krótkie przypomnienie – obecne rodzaje stosowanych bram wjazdowych

1. Bramy (ogrodzenia ruchome) przesuwne i skrzydłowe.
Bramy garażowe (wjazdowe) dzielą się na przesuwne oraz skrzydłowe. Obecnie w miejscach, gdzie wyjazd jest bezpośrednio na ulicę lub podjazd jest krótki, najczęściej wybierane są bramy przesuwne. Po otwarciu zajmują niewiele miejsca, nie ingerują w przestrzeń. Skrzydła umieszcza się na rolkach, co sprawia, że po uruchomieniu przesuwają się wzdłuż linii ogrodzenia. Napędzane elektrycznie i sterowane zdalnie, są niezwykle komfortowe w obsłudze.
Istnieją jeszcze inne rodzaje ogrodzenia ruchome (bram wjazdowych), są to bramy tj.: segmentowa, rozwierna, rolowana.

2. Drugim dość popularnie stosowanym rodzajem ogrodzeń są tzw. bramy uchylne, zwane też inaczej skrzydłowymi. Wymagają one bowiem większej przestrzeni roboczej po otwarciu. Jednak w zamian za to taka -konstrukcja wygląda niezwykle spektakularnie, zjawiskowo.
Podobnie jak inne stosowane modele przesuwne, mogą być napędzane elektrycznie oraz sterowane za pomocą pilota przez np.kierowcę, bez wysiadania z pojazdu.

Uwaga!:
Aby bramy spełniały swoją funkcję (rolę), muszą być one wykonane z odpowiednich materiałów. Proces produkcyjny, który za to odpowiada, nosi nazwę „cynkowanie ogniowe”. Z kolei następnym etapem jest nakładanie warstwy lakierów poliestrowych -za pomocą tzw. techniki (metody) proszkowania Uzyskane w ten sposób efekty są trwałe oraz bardzo estetyczne o niesamowicie pięknych kolorach.

bramy przesuwne Katowice

Bramy wjazdowe Katowice: Przykładowe firmy ze śląska – produkcja, montaż, naprawa lub wynajem bram – rok 2020

Propozycja 1.: od PHU Systemo -dom i przemysł.
Pierwsza propozycja w cyklu: przeglądy ofert – Bramy wjazdowe Katowice od firmy PHU Systemo. Są to rozwiązania dla obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych. Producent PHU Systemo wytwarza jednocześnie estetyczne, jak i trwałe rozwiązania ogrodzeniowe w postaci bram ruchomych (wjazdowych). Natomiast w drugich (bramy przemysłowe) priorytetem jest wysoka solidność tych produktów. Firma skupia swoją uwagę na tworzeniu własnych produktów w zaplecze o: zabezpieczanie nieruchomości, zwłaszcza jej obszaru, czyli ochrona przed wandalami i złodziejami oraz ozdoba posesji należącej do firmy.
Przedsiębiorstwo to oferuje też szereg innych rozwiązań, oprócz produkowanego ogrodzenia, np.: szlabany, balustrady.

Link:
www.systemo.eu/oferta/ogrodzenia/

Propozycja 2.: od firmy Valla – bezproblemowy wynajem bram garażowych i nie tylko.
Druga propozycja w cyklu: przeglądy ofert – Bramy wjazdowe Katowice od firmy Valla. Wszelkie usługi związane z: montażem, a także samym wynajmem oferowane są przeważnie na terenie województwa śląskiego, np. wynajem ogrodzeń garażowych: Katowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Tychy, Mysłowice, Sosnowiec, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Bytom, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Świętochłowice, Mikołów.

Link:
valla.pl

Propozycja 3.: od firmy – zawsze i wszędzie (bez względu na miejsce) rzetelnie wykonane usługi.
Trzecia propozycja w cyklu: przeglądy ofert – Bramy wjazdowe Katowice od firmy SILESIANIT. Przedsiębiorstwo to zawsze stawia na nieustanny rozwój, oferowane bogatego już asortymentu, sprzedażowego. SILESIANIT dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu realizuje własne zamówienia, zarówno w kraju, jak i za granicą. Firma ta posiada referencje od zadowolonych jej Klientów, w których dość jasno podkreślone zostały, przede wszystkim rzetelność wykonywanych usług przez tę firmę.

Link:
www.ogrodzenia-ogrodzeniapanelowe.pl

Propozycja 4.: od firmy HÖRMANN – szeroki wachlarz usług oraz produktów -ciągła otwartość na nowe wyzwania.
Czwarta propozycja w cyklu: przeglądy ofert – Bramy wjazdowe przesuwne Katowice od firmy HÖRMANN
Firma realizuje przedsięwzięcia (projekty) oraz dostawy i montaże z szerokiej, własnej gamy ofertowej, proponowanych produktów. Od przemysłowych aż do salonów samochodowych poprzez hale przemysłowe supermarkety, warsztaty rzemieślnicze, czy centa logistycznych etc. Z kolei swoim Klientom indywidualnym katowicka firma proponuje: bramy garażowe aż z 10-letnią gwarancją! Natomiast na napędy garażowe udzielana jest 5-letnią gwarancją, udzielaną również na automatykę do bram posesyjnych (w całości sterowanej za pomocą pilota).

Link:
www.lestor.pl

bramy wjazdowe Katowice

Bramy wjazdowe Katowice: Czas na krótkie podsumowanie.

Niewątpliwie bramy garażowe, bramy wjazdowe są bardzo ważnym zewnętrznym elementem wyposażenia każdej posesji.
Oprócz wymienionych tutaj- przykładowych firm, na śląsku działa jeszcze wiele innych firm trudniących się m.in. – tematyką ogrodzeń oraz bram garażowych.
Jeżeli szukamy ogrodzenia, warto również rozważyć wynajem bramy.
Warto zatem jest dokonać zakupu u konkretnego producenta wraz z montażem oraz gwarancją i oczywiście automatyką stosowaną przez danego producenta, czyli razem już w pakiecie- technologia stosowana. Dotyczy to automatu- urządzeń, służących do poruszania/ przemieszczania konstrukcji bram, ogrodzeń ruchomych. Daje to wszystko trwale rozwiązanie oraz spójne funkcjonowanie na długie lata. Dzięki kompatybilnemu (odpowiednio współpracującym ze sobą komponentom), będących idealnie dopasowanymi do siebie elementom systemu ogrodzeniowego, systemu bramy garażowej.

You may also like...